Sunday, 25 October 2020

Praca-Ważne informacje

Print PDF
There are no translations available.

Osoby zainteresowane pracą w ZPS „KAROLINA” Sp. z o.o. z siedzibą w Jaworzynie Śląskiej proszone są o przesyłanie aplikacji (CV) pocztą elektroniczną na adres e-mail: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it lub na adres siedziby Spółki: ZPS „KAROLINA” Sp. z o.o., ul. Wolności 4, 58-140 Jaworzyna Śląska, z dopiskiem „Dział Spraw Pracowniczych - Rekrutacja”.

Osoby składające aplikacje w ramach prowadzonego naboru na wolne stanowisko pracy oraz osoby składający aplikacje dobrowolnie, proszone są o dołączenie następującej informacji:

 

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora - ZPS „KAROLINA” Sp. z o.o. z siedzibą w Jaworzynie Śląskiej w celu udziału w procesie rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE”.

Brak zgody kandydata na przetwarzanie danych osobowych oznaczać będzie odrzucenie aplikacji i jej zniszczenie lub usunięcie z systemów informatycznych Administratora.